Naujienos

100-tukas apskaitininko teorijos egzamine!

Nikoleta Silickaitė apskaitininko mokslus VESK baigė ypač sėkmingai – šimtuku teorijos egzamine!

 

Kokia tokių pasiekimų paslaptis?

Pati Nikoleta sako, kad kiti džiaugiasi labiau, nei ji pati. Jokios paslapties nėra – yra tik noras mokytis, sąžiningas pamokų lankymas, užduočių atlikimas, geri mokytojai, kurie atiduoda visas jėgas, kad mokiniai pasiektų kuo aukštesnius rezultatus.

Mokinė ir grupės mokytoja Jūratė Kalčytė-Juzelskienė pamini, kad ši grupė ypatingai stropi ir motyvuota, ne tik Nikoleta gali didžiuotis savo 100-tuku, bet ir daugiau nei pusė jos grupės mokinių, kuriems teoriniame egzamine pavyko gauti virš 90 taškų.

 

Kas Nikoletą pastūmėjo rinktis apskaitinko kelią?

Mergina sako, kad ilgą laiką dirbo prekybos srityje, suprato, kad atėjo laikas pokyčiams, laikas išmokti kažką naujo, įgyti kvalifikaciją ir žinias. Draugė buvo baigusi VESK apskaitininko programą šiuo metu jau sėkmingai dirba vyr. buhaltere, todėl jos sėkmės istorija paskatino ir Nikoletą rinktis apskaitininkės kelią.

 

Kaip prabėgo metai VESK?

Greitai, įdomiai, su įdomiais mokytojais, aiškiu dėstymu. Nikoleta paminėjo, kad ne tik mokslai merginai patiko, bet ir aplinka, visų draugiškumas ir – VESK valgykla.

 

Ar planuoja dirbti apskaitininke, o gal jau dirba?

Mokinė sako jau besidomėdama kur atlikti praktiką, iškart domėjosi ir įsidarbinimo galimybe. Tai merginai ir pavyko – nuo praktikos mergina dirba apskaitininke vienoje įmonėje, kaip pati sako, norėjo tokios darbo vietos, kur būtų daugiau iššūkių, daugiau veiksmo, o ne atliekama viena paskirta operacija.

 

Linkime Nikoletai Silickaitei ir visiems kitiems ką tik baigusiems mokiniams sėkmės profesinėje veikloje ir džiaugiamės mokytojos Jūratės Kalčytės-Juzelskienės atsidavimu darbui!