Viešoji įstaiga Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras (VESK) jauna, bet tuo pačiu brandi, savo viziją, misiją ir stiprius vertybinius pamatus turinti įstaiga.

Profesinės karjeros centras  yra vienas iš didžiausių profesinio mokymo centrų Lietuvoje, teikiantis ugdymo ir pirminio bei tęstinio profesinio mokymo, neformalaus mokymo bei profesinės reabilitacijos paslaugas, atsižvelgiant į  nuolat  besikeičiančią situaciją darbo rinkoje ir visuomenės lūkesčius.

Vilniuje ir Pietų Lietuvos filiale vykdomas pirminis ir tęstinis profesinis mokymas, pagrindinis ir vidurinis, suaugusiųjų pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas ir profesinė reabilitacija, įgyvendinama socialinių įgūdžių programa SUP asmenims. Vilniuje ir Druskininkuose praktinis mokymas organizuojamas Viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centruose, Vilniuje (Žirmūnų g. 143) veikia Prekybos sektoriaus praktinio mokymo centras ir organizuojamas SUP asmenų profesinis mokymas kartu su socialinių įgūdžių programa (Šilo g. 24). Visuose padaliniuose vykdomas Užimtumo tarnybos asmenų ir reabilitacijos programų įgyvendinimas.

2023 vasario 23 d. Švietimo ir mokslo ministro įsakymu buvo nuspręsta pakeisti Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ pavadinimą į pavadinimą Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras.

Profesinės karjeros centro filialai:

  • Pietų Lietuvos filialas  – Druskininkuose ir Veisiejuose;
  • Pakruojo skyrius;
  • Zarasų skyrius.

 

Įstaigos buveinės adresas – Žirmūnų g. 143, Vilnius.

Įstaigos juridinio asmens kodas – 305239644.

Įstaigos pagrindinė veiklos sritis – švietimas.

Ateik, išmok, pritaikyk!

Tel. +370 5 277 6712

el.p. info@vesk.lt