Dekoratyvinio apželdintojo darbuotojo padėjėjas (SUP)

Informacija stojantiems

P21081101– programa, 60 mokymosi kreditų

Bazinis išsilavinimas nereglamentuotas ir mokymasis socialinių įgūdžių ugdymo programoje.

Aprašymas. Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjui parengti, kuris gebėtų, prižiūrint aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui, auginti ir prižiūrėti dekoratyvinius augalus, atlikti želdynų įrengimo ir priežiūros darbus, komponuoti augalus interjere.

Karjeros perspektyvos.  Asmuo, įgijęs dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją galės dirbti firmose, užsiimančiose dekoratyvinių augalų auginimu, želdynų įrengimu ir priežiūra, augalų komponavimo (floristikos) srityse.

Dirbama lauke ir uždaroje patalpoje, būdingas individualus ir komandinis darbas.

Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo darbo priemonės: asmeninės apsaugos priemonės, rankiniai dirvos paruošimo (purenimo, volavimo ir kt.), dekoratyvinių augalų sodinimo ir priežiūros įrankiai ir priemonės, augalų kompozicijoms sudaryti naudojami įrankiai ir priemonės ir kt.

Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjas savo veikloje vadovaujasi darbuotojų saugos ir sveikatos, ergonomikos, darbo higienos, priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos reikalavimais, darbus atlieka vykdydamas aukštesnės kvalifikacijos darbuotojo nurodymus, jam prižiūrint darbų eigą ir kokybę.

Mokymas vykdomas Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre, Technologijų skyriuje (Šilo g.24, Vilnius).

Kontaktai pasiteiravimui
Tel. +370 527 76712

Stojančiųjų registracija / prašymų mokytis pateikimas / duomenų ir dokumentų pateikimas:

LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/