Naujienos, Projektų naujienos

Erasmus + projekto naujienos

Virėjų stažuotė Danijoje, Business Zeeland College, kur  penkias savaites mokėsi gaminti ir išradingai pateikti įvairius patiekalus -tradicinius daniškus kukulius, žiedinių kopūstų sriubą, desertą, panna cotta, daniškus sumuštinius, žuvies patiekalus. Svarbią programos dalį sudarė tvarumas, gaminimas be atliekų, panaudojant visas produkto dalis. Didelis dėmesys komandiniam darbui, problemų sprendimui ir kūrybiškumui.

2022 sausio 18 – vasario 18 d. virėjo specialybės mokiniai stažavosi Danijoje, Roskildėje, Zealand business college. Penkias savaites mokiniai mokėsi gaminti ir išradingai pateikti įvairius patiekalus -tradicinius daniškus kukulius, žiedinių kopūstų sriubą, desertą, panna cotta, daniškus sumuštinius, žuvies patiekalus. Svarbią programos dalį sudarė tvarumas, gaminimas be atliekų, panaudojant visas produkto dalis. Didelis dėmesys komandiniam darbui, problemų sprendimui ir kūrybiškumui.

Mokinių įspūdžiai:

Nikita Zavjalov :

Buvo labai fainai, man patiko, gerai išmokau gaminti sriubą iš žiedinių kopūstų. Labai patiko mokytojai ten, geri mokytojai, kurie žino ką daryti ir kaip padėti, dar noriu pasakyti ačiū už tokią stažuotę „Erasmus+“. Suradau daug draugų. 

Katažyna Černousova:

Man patiko dėstytojai Danijoje, jie buvo nuotaikingi ir viską gerai paaiškino, labai pravertė informacija apie kremines sriubas ir vynus, išmokau gaminti įdomių patiekalų ir papuošti šiuos patiekalus.

Nikita Peško:

Labiausiai man patiko gaminti maistą, ir mokytojas Kasperis, išmokau naujų dalykų: sužinojau kaip daryti ,,cream” sriubą su grietinele, kepti mėsą su vynu, sužinojau apie ,,5 basic tastes”, dariau ,,carrot puree”. Stažuotė man patiko, nes buvo laimingi ir geri mokytojai, pati gyvenimo vieta.

Ernest Seliukov:

Danijoje labai patiko mokytojai, labai linksmi. Išmokau naujų receptų, pritaikysiu komandos darbą.

Mantas Jonas Radzivilovas:  

 Mano patirtis iš Danijos paliko gerą įspūdį apie danų mokymą, geriau išmokau maisto pateikimo, bei  patobulinau anglų kalbos įgūdžius.