Naujienos

Hanza parlamento atstovų vizitas

Gegužės 23 d. mūsų centre svečiavosi Hanza parlameno atstovai – viceprezidentas Dr. Jürgen Hogeforster ir projektų vadovė Melanie Henke.

VESK tapo pirmuoju Lietuvoje profesinio meistriškumo centru (kompetencijų centru), siūlančiu aukščiausio lygio mokymo ir profesinio tobulėjimo paslaugas, projekto „Three-level centers of professional excellence“, kurį koordinuoja Hanza parlamentas, rėmuose. VESK yra vieni iš 7 kompetencijų centrų Europoje, kuriuose veikla vykdoma vadovaujantis Žaliosios ekonomikos principais, skatinant verslumą ir inovacijas profesiniame mokyme. Dr. Jürgen Hogeforster pažymėjo, kad mūsų centras ir mūsų įdirbis galėtų tapti  modeliu, kuriant meistriškumo centrus nacionaliniu lygmeniu.

 VESK direktorius Saulius Zybartas ir direktoriaus pavaduotoja Renata Černeckienė su svečiais aptarė bendrų projektų idėjas, bendradarbiavimą aplinkosaugos ir tvarumo srityse, kalbėjo apie jungtinių mokymosi programų kūrimą tarp Hanza parlamento narių, kuomet moksleiviai  įgytų dviejų šalių diplomus.

Hanza parlamento atstovams  susitikimo metu buvo pristatyta VESK veikla, centro auditorijos ir praktinių užsiėmimų erdvės.