Naujienos

IB „Vigora“ švenčia 20 metų sukaktį

Kiekviena įmonė turi ką nors, kas suteikia jai unikalų identitetą – savą kultūrą, kuri stipriai nulemia darbuotojų elgesį, darbo procesus, kuria išskirtines tradicijas, kurios gali būti visiškos smulkmenos, bet būtent jos ir formuoja įmonės unikalumą. Viena dažniausiai ugdomų tradicijų yra įmonės gimtadienio šventimas, kuriuo ne tik atkreipiamas dėmesys į darbovietės, kaip gyvo, nuolat kintančio socialinio darinio aspektą, bet ir apžvelgiami rezultatai, pristatomos artimiausios perspektyvos. Profesinio mokymo centre „Žirmūnai“ veikianti imitacinė bendrovė „Vigora“ gruodžio 08 dieną švenčia jaunatvišką 20 metų jubiliejų.


Kas įvyko per tuos metus? Keitėsi mokiniai, jų pasiekimai, didėjo įmonės žinomumas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Dalyvavome tarptautiniuose projektuose, nacionalinėse ir tarptautinėse mugėse, konkursuose, konferencijose, įvairiuose renginiuose, todėl šiandien IB „Vigora“ turi savo istoriją – brandžią, įdomią, pamokančią.


Šioje vietoje yra dedamas taškas, kad atsirastų nauja istorija, kiti veikėjai, kitokios tradicijos, kurios formuojamasi pamažu, daugiau ar mažiau kisdamos, priklausomai nuo bendrovės veiklos, trumpalaikių ar ilgalaikių tikslų, galiausiai ir nuo joje dirbančių mokinių.


Šventės proga šilčiausi sveikinimai skrieja mokytojai Vaclavai Griškevičienei ir visiems mokiniams, atlikusiems praktiką IB „Vigora“, garsinusiems jos vardą visame pasaulyje, nes be Jūsų nebūtų šios nuostabios istorijos.