Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas Rotary stipendijoms 2023/2024 akademiniams metams

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia Apygardos klubus teikti kandidatus 2023/2024 mokslo metų stipendijoms. Bus skiriamos keturios naujos stipendijos ateinantiems mokslo metams. 

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų, neuniversitetinių aukštųjų mokyklų bei profesinio rengimo centrų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose bakalauro arba panašaus lygmens studijose. Stipendija suteikiame pirmosioms asmens studijoms. Reikalavimo dėl konkrečios studijų krypties nėra.

Rekomenduojantis klubas, siūlantis kandidatą ICC stipendijai, laiduoja už šį asmenį. Teikiant prašymus būtina nurodyti  klubo kontaktinį asmenį, kuris būtų atsakingas už rekomenduojančio klubo tiesioginį bendravimą su stipendininku ir Danijos Rotary klubu sponsoriumi. Prašymus ir kandidatų dokumentus  Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia  iki rugsėjo 1 dienos.

Iškilus klausimais dėl stipendijų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos ICC kontaktinį asmenį – Faustą Tolkušiną iš Vilniaus Gedimino RK, el.p.: icc@rotary.lt.

ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarką  kartu su forma užpildymui (anglų kalba) galite rasti šioje nuorodoje.

Informacija savarankiškai paraiškas teikiantiems studentams:

Paraiškoje reikia nurodyti Jus rekomenduojantį Rotary klubą. Siūlome susisiekti su klubais Jūsų mieste ir paprašyti rekomendacijos. Lietuvos Rotary klubų sąrašą galite rasti čia: https://rotary1462.org/ClubDirectory