Naujienos

Tvarumo iniciatyvos: VESK moksleiviai sodino Erasmus+ mišką

„Erasmus+“ bendruomenės nariai iš Vilniaus antrą kartą pasodino „Erasmus+“ mišką. Šiemet prie šios tvarumo iniciatyvos prisidėjo VESK Technologijų skyriaus mokiniai su mokytojais.

Pušelių miškas oš apie 30 kilometrų už Vilniaus, Nemenčinės girininkijoje. Iš viso pasodinta  10 000 naujų pušelių želdinių, o prie sodinimo prisidėjo 120 „Erasmus+“ bendruomenės narių: bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, profesinių mokyklų mokinių, studentų, mokytojų, dėstytojų, suaugusiųjų švietimo organizacijų atstovų. Ši „Erasmus+“ miško iniciatyva prasidėjo pernai ir tęsis dar ketverius metus.

Pušelių miškas pasodintas bendradarbiaujant ir padedant Vilniaus miškų urėdijos Nemenčinės padalinio miškininkams, kurie padėjo pasirinkti tinkamiausią medžių rūšį, vietą, tinkamai suorganizuoti procesą ir renginio dieną pravedė instruktažą. „Erasmus+“ miško iniciatyva siekiama auginti programos dalyvių žinias apie tvarumą, stiprinti bendrąsias Europos Sąjungos vertybes, įtrauktį ir įvairovę bei suburti skirtingų švietimo sričių bendruomenę.

Nuotraukų autorius Artūras Žukas.