Naujienos

Atvira integruota IT ir konditerijos pamoka

2021-03-25 įvyko atvira integruota IT ir konditerijos pamoka „Gaminių iš nemielinės tešlos paruošimas”, kuri apibendrino nemielinės tešlos gaminių paruošimo modulį, pateikiant konkrečia mokinio pasirinkta tema parengtą pateikčių programa darbą ir pristatant jį.

Pamokoje dalyvavo 22 dalyviai: konditerių 710 grupės mokiniai ir profesijos bei bendrojo ugdymo mokytojai. Mokiniai demonstruoja pateiktis, pagal individualias temas iš konditerijos modulio „Gaminių iš nemielinės tešlos paruošimas“ programos. Kiekvienas mokinys pristato savo temą, demonstruoja savo darbą ir komentuoja.

Informatikos mokytojai metodininkai Ingrida Maciejauskienė ir Marijus Vaisėta pateikia mokinių grupėms vertinimo instrukcijas ir kartu su mokiniais stebi, ar darbe panaudoti video, lentelės, schemos, ar panaudoti animaciniai efektai, skaidrių perėjimo būdai, ar informacija skaidrėje pakankamai glausta ir aiškiai įskaitoma, fiksuoja gramatines bei stiliaus klaidas.

Konditerijos mokytoja metodininkė Zita Sprindienė stebi, ar medžiaga atitinka pasirinktą temą, ar išsamus informacijos perteikimas, fiksuoja trūkumus ir klaidas.

Mokytojai apibendrina rezultatus ir vertina darbus. Pasisako kiti pamokos dalyviai. Dėkojama mokytojams ir mokiniams, išsamiai ir įdomiai papasakojusiems apie įvairių tešlų gaminius ir jų gaminimo procesus bei panaudojimą.