Projektų naujienos

Konferencija Panevėžyje „Tvarumas – vis dar mada ar jau kasdienybė“

VESK dalyvavo konferencijoje „Tvarumas – vis dar mada ar jau kasdienybė?“ Renginyje tvarumo srities entuziastai pasidalino savo įžvalgomis, siekiant atsakyti į klausimą ar tvarumas jau tapo daugiau nei mada.
Savo tvarumo sėkmės istorijomis dalinosi atstovai iš „Utenos trikotažo“, „Biržų duonos“. Apie žaliąjį smegenų plovimą pasakojo Žaliosios politikos instituto direktorė Ieva Budraitė.
Apie tvarumą svetingumo sektoriuje savo patirtimi ir įžvalgomis dalinosi lektorė Vilma Dubinskaitė, maisto ekspertė, lektorė Aida Čepukaitė ir viešbučio „Romantic“ atstovė Eglė Bausytė-Šmitienė.
Gandus apie žaliojo kurso mirtį paneigė EK atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.
Įkvepiantys verslų ir įstaigų pavyzdžiai praplėtė suvokimą apie tvarumo vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje ir paskatino kiekvieną asmeniškai žengti ryžtingesnius žingsnius pokyčių link.
Renginys buvo organizuotas įgyvendinant Erasmus+ programos projektą „Trijų pakopų profesinio meistriškumo centrai: kvalifikacijos, verslumas ir inovacijos Žaliosios ekonomikos kontekste / 3LoE“ su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Panevėžio kolegija ir VESK.