Naujienos

Profesijos mokytoja Agnė Maldžiuvienė – „Metų profesijos mokytojas 2023“

Birželio 20 d. paskelbti antrą kartą Lietuvoje vykusio nacionalinio konkurso „Metų pameistrys“, kurio globėja Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė, nugalėtojai ir prizininkai.

Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Padavėjų ir barmenų profesijos mokytoja Agnė Maldžiuvienė užėmė 1-ąją vietą nominacijoje „Metų profesijos mokytojas 2023“

Šiemet Facebook paskyros „Metų pameistrys“ lankytojai pirmą kartą rinko ir Geriausią šūkį apie pameistrystę. Daugiausia „patiktukų“ surinko šūkis „Su pameistryste užVESK karjeros variklį“, kurio autoriai – Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro komanda .

VESK komandai konkurse šiemet sėkmingai atstovavo absolventas barmenas Valdemar Rynkun ir jo meistrė Karolina Jurgilaitė iš Hilton Garden Inn.

Kaip ir pernai, konkurse „Metų pameistrys 2023“ galėjo dalyvauti visos šalies profesinio mokymo įstaigos ir jų partneriai – įmonės bei įstaigos ir organizacijos, kuriose įgyti profesiją galima mokantis pameistrystės mokymo forma. Iš viso konkurse dalyvavo 11 pameistrių, kuriuos pristatė10 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Plungės, Alytaus, Elektrėnų ir kitų šalies miestų ir 11 įmonių.